Миколаївців запрошують порефлексувати у "театрі вух"

Літературну-музичну виставу "Рефлексії" привезуть миколаївцям з Одеси

У п'ятницю, 2 грудня, в 18:00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться літературно-музична вистава "Рефлексії". Про це Depo.Миколаїв повідомили організатори.

"Театр вух" з м.Одеса - перший в Україні аудіотеатр і платформа для молодих письменників. "Зав'язані очі - не тільки незвичайний хід, а спосіб створити абсолютно нові, унікальні обставини сприйняття. Ключ до царства слуховий сенсорної системи. Дорога в так звану "зону-вільну-від-упередження", адже зовнішність, міміка, соціальний статус учасника втрачають значення, розчиняються в звуці його голосу", - йдеться в повідомленні.

Команда підготувала для миколаївців "концентрований чуттєвий фреш" з додаванням глибинних рефлексій, самоіронії і пронизливої ​​чесності. "Чаклуватимуть" дял миколаївців Олена Андрейчикова (проза), Ірина Фінгерова (проза), Влада Іллінська (поезія), Тимур Бєлкін (глюкофон, гітара), Софія Вишневська (віолончель).

Миколаївців чекають за адресою вул. Потьомкінські 143-а (бібліотека імені Кропивницького). Зареєструватися можна за телефоном: 093 164 54 51, або заповнивши анкету за посиланням.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев