Миколаївців запрошують на виставку унікальних степових килимків

Експозицію представляли у Києві та на Міжнародному фестивалі народної культури у Туреччині

Миколаївський коледж культури і мистецтв запрошує на відкриття виставки унікальних килимових виробів. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Народні вироби "Степові килимки" представили голова обласного осередку Національної спілки народних майстрів України, викладач-методист Миколаївського коледжу культури і мистецтв Ліана Лістунова та студенти спеціальності "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" коледжу культури і мистецтв .

Унікальність виставки полягає в тому, що мистецтво килимарства, яке було притаманне нашому регіону, на сьогодні живе лише в умовах освітнього процесу.
Ця виставка брала участь у Міжнародному фестивалю "Етносвіт" - мистецький Арсенал (м. Київ) та експонувалась на Міжнародному фестивалі народного мистецтва у Туреччині.

Виставку присвятили Всеукраїнському Дню працівників культури та майстрів народного мистецтва в рамках культурно-мистецької акції Миколаївського коледжу культури і мистецтв "З Україною в серці!". Відкриття відбудеться завтра, 8 листопада, о 14:00 у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї "Старофлотські казарми".

Миколаївців запрошують на виставку унікальних степових килимків

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #выставка