Миколаївців запевнили, що до вечора понеділка все місто буде з теплом

У місті обігріли більшість об'єктів, але враховують, що ОСББ можуть не включити опалення, щоб заощадити

О 22 годині вчора, 22 жовтня, в мерії відбувся штаб "із зими", в засіданні якого взяв участь голова ОДА Олексій Савченко. В оперативному режимі керівники управлінь соціальної сфери і директор департаменту ЖКГ доповіли про хід підключення тепла. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі мерії.

За словами директора Департаменту ЖКГ Андрія Палька, станом на 22:00 опалювалося 1500 осель з 2014, з 282 будинків ОСББ запущено 140 будинків. Віце-мер Валентин Гайдаржи пояснив, що з огляду на температуру повітря багато ОСББ чекатимуть 1 листопада, і навіть отримавши наряди, можуть не запускатися, щоб заощадити.

Як розповіла начальник управління освіти Ганна Деркач, 48 об'єктів освітньої сфери обслуговує ТЕЦ, на все з них вже подано тепло, але в дитячих садах №№ 2, 5, 95 температурний режим відповідає санітарним нормам. Облтепло обслуговує 102 об'єкти, на 96 вже подано тепло. До сих пір без тепла залишається дитячий садок № 1 і школа № 64 в мікрорайоні Північний, школа № 44 і дитячий сад № 130 в Кульбакіно, також немає поки тепла в ПТУ №№ 1, 7, 25.

Начальник управління охорони здоров'я Лариса Дергунова повідомила, що з 53 систем опалення 49 вже працюють. Поки без тепла сімейні амбулаторії в Кульбакіно, по пр. Богоявленському, 320, по вул. Металургів, 8, вул. Корабелів, 12. Вже подали тепло в лікарні № 3, тут були технічні проблеми.

В.о. голови правління ПАТ "Миколаївська ТЕЦ" Олександр Матвіюк пообіцяв, що за кілька днів батареї в будинках таки стануть гарячими, поки ж теплоносій має параметри 43,5 / 34, це пов'язано з технологічним процесом. "У п'ятницю Херсонська ТЕЦ тільки запускалася, Одеська ТЕЦ не мала лімітів газу, не було договору у ТЕЦ Сіверськодонецька", - розповів про роботу ТЕЦ інших міст Матвіюк.

Голова ОДА Олексій Савченко відзначив, що йому подобається динаміка підключення тепла. За його словами, така ситуація сталася саме у Миколаєві через популістів: "Кожен з вас на своєму місці. Команда, дійсно, класно відпрацювала. Чому саме в Миколаєві гостро постало питання опалювального сезону? Тому що багато популістів, багато людей, які на цьому грають. Друзі, не займатимемося політикою. Давайте робити справи! Усе!",- сказав голова ОДА.

Тепловики продовжують аварійні роботи на теплотрасі по вул. 3-й Слобідської. Валентин Гайдаржи запевнив, що в понеділок, 24 жовтня, до вечора все місто буде з теплом, зрозуміло, не обійдеться без винятків, але на проблемних ділянках буде вестися цілодобова робота.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев