Миколаївців закликають рятувати бродячих тварин від спраги

Миколаївців закликають не залишати чотирилапих напризволяще та допомогти бездомним собакам та котам пережити літню спеку

Миколаївців закликають не залишати чотирилапих напризволяще та допомогти бездомним собакам та котам пережити літню спеку. Городян просять по можливості наливати собакам воду, щоб вони не померли від спраги. Відповідні заклики небайдужі розмістили в соціальній мережі, повідомляє Depo.Миколаїв.

"Тварини дуже страждають під час спеки від нестачі води. Ми не замислюючись відкриваємо кран і втамовує свою спрагу, а для тварин в місті це велика проблема!Будь ласка, допоможіть їм пережити спеку! Адже бездомним нема на кого розраховувати крім нас! Зовсім нескладно поставити в затишному містечку вашого двору якусь ємність з водою, бажано по-більше, адже вода ще й випаровується під час спеки (тазик, каструля, блюдо, на крайній випадок обрізати 5-літрову пляшку.) І обов'язково поповнювати цю ємність водою! Кішки і собаки швидко знайдуть це джерело води і будуть туди приходити", - закликають зоозахисники.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев