Миколаївців до Дня Незалежності очікує патріот-квест

Учасникам гри запропонують завдання пов'язані з історією міста і сьогоденням

В рамках святкування 25-ї річниці незалежності України у Миколаєві відбудеться патріот-квест "Єдине місто – єдина країна". Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Розпочнеться дійство 20 серпня біля входу в Миколаївську обласну державну адміністрацію (вул. Адміральська, 22) о 16:00. Завдання квесту будуть пов'язані з історією та сучасними тенденціями міста Миколаєва.

До участі запрошуються усі бажаючі: гра розрахована на необмежену кількість команд, кожна з яких має складатися з двох-п'яти учасників (оптимальна кількість – п'ятеро осіб). Квест складається з певної кількості завдань, для проходження яких необхідно знаходити відповіді на цікаві запитання. За кожну правильну відповідь учасники отримують підказки, за якими необхідно дістатися до контрольних точок, а, отже, і до фінішу.

"Зверніть увагу, що вибороти перемогу зможе найшвидша команда, тому радимо скористатися автомобілем для швидкого просування містом, а також обов'язково взяти з собою засоби зв'язку (телефон/планшет тощо з підключенням до інтернету) та надягнути зручний одяг, який не буде стримувати пересування", - йдеться в повідомленні.

Тривалість гри - від трьох до п'яти годин. Окрім незабутніх емоцій та доброго настрою, кожен учасник квесту гарантовано отримає призи. Для участі обов'язкова реєстрація за посиланням: Бажаючих просять , тож, не зволікайте та заздалегідь реєструйтесь за посиланням. Організатором заходу є Центр допомоги учасникам АТО при Миколаївській облдержадміністрації.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев