Миколаївці зіпсували свіжоукладений асфальт, "врізавшись" в каналізацію

Жителі вулиці Чепіги почали ремонтувати каналізацію вже по закінченню дорожніх робіт

Днями у Миколаєві на вулиці Чепіги (Чапаєва) уклали новий асфальт. Буквально на наступний день його зіпсували жителі цієї ж вулиці. Про це написала Наталя Чекмазова у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Чекмазова зазначає, що жителі вулиці довгі роки чекали на ремонт дороги. Людей заздалегідь попередили про роботи. Як зазначає депутат міськради за округом Євген Римар, за два тижні роздавали листовки та просили провести земельні роботи до укладки асфальту. Проте за адерсою вул. Чепіги, 19 мешканці вирішили врізатися в каналізацію, коли всі асфальт ледь охолонув. 

"Дуже хочеться задати питання людям, які проживають за адресою вул.Чапаєва (Чепіги), 19. Хлопці, а вас що потрібно було персонально попередити, викликати на сесію, або як ще? Адже всі знали що будуть класти асфальт, і ви 100% знали теж? Навіщо ж новий асфальт, якому один день від народження, потрібно було роздовбати?", - обурені мешканці.

У коментарях під репостом допису, який зробив Римар, голова адміністрації Інгульського району Олександр Береза прокоментував, що складатимуть протокол за фактом пошкодження асфальту. Він також порадив мешканцям вулиці викликали поліцію, щоб все зафіксувала. Як виявилося, дорогу ще навіть не здали: технагляд має її прийняти з понеділка.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев