Миколаївці вимагають, щоб на Центральному стадіоні дозволили проводити концерти

Городяни обурені. що відомим артистам забороняють проводити концерти на стадіоні

Миколаївці постійно скаржаться на малу кількість місць для відпочинку. В місті декілька масштабних, але досі не завершених проектів, серед них парк "Серце міста" та Центральний міський стадіон. На них з бюджету міста вже витрачено більше 10 млн грн, але грошей "постійно не вистачає", щоб завершити будівництво, повідомляє  Depo.Миколаїв.

На стадіоні вже відремонтували трибуни та привели в порядок поле, але проводити будь-які масові заходи, крім футбольних матчів, забороняють. Городяни обурені цим фактом і вимагають дозволити проведення концертів на стадіоні. Відповідну петицію вони розмістили на офіційному сайті міськради.

"З невідомих причин на Центральному міському стадіоні Миколаєва навіть після капітального ремонту забороняється проводити концертні шоу, виступати відомим виконавцям! Напівофіційна відмазка - не придатний. Але коли владі потрібно було попіаритися перед виборами в 2012 році, то на стадіоні було грандіозне шоу з нагоди 75-річчя Миколаївської області і переповнені трибуни. Все було придатне, все працювало і пройшло успішно. Проте вже в 2013 році "Океану Ельзи" не дозволили провести концерт на цьому ж стадіоні - "не придатний"! Таким чином вже 4 роки миколаївці мають відремонтований центральний стадіон для спортивних заходів, але не можуть відвідувати стадіонні концертні шоу в своєму місті!" - йдеться у повідомленні.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #концерт