Миколаївці вимагають прибрати з маршрутів "сараї на колесах"

Жителів міста вже дістали "роздовбані" маршрутки та бездіяльність управління транспорту

Миколаївці просять владу прибрати з маршрутів "сараї на колесах". Про це у групі "Маршрутки Миколаєва" у "Фейсбуці" написав Дмитро Божков, повідомляє Depo.Миколаїв.

За його словами, маршрутка №29, держномер #BE7120AA, перебуває у жахливому стані. Стеля в дірках поряд з переднім і заднім люками, а збоку сидінь висить якийсь дріт, прикріплений скотчем: "На сайті Миколаївської міської ради залишив скаргу з вимогою усунути цей сарай з маршруту й притягти до відповідальності перевізника й управління транспорту, які випустили його на лінію", - написав чоловік.

Він також зазначив, що перевізникам "начхати" на всі правила й умови договору перевезення: "Управління транспорту теж продовжує не виконувати свої обов'язки. Я вважаю, час гнати в шию таких перевізників, разом з таким управлінням транспорту", - додав незадоволений пасажир.

Раніше вже повідомлялося, що миколаївець показав черговий "сарай на колесах", що їздить на маршруті № 1. У маршрутки стеля мало того що в плямах від води, та ще й зруйнована та "прикрита" скотчем.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев