Миколаївці в Соляних залишилися без інтернету

Тварина впала у відкритий люк та з переляку перегризла кабель: наразі до її порятунку та відновлення мережі підключили фахівців

У Миколаєві мікрорайон "Соляні" залишився без інтернету "Дикого саду" ввечері, 24 січня. Собака, який впав у відкритий люк, перегриз кабелі. Про це написав у "Фейсбуці" техдиректор компанії Дмитро Канарський, повідомляє Depo.Миколаїв.

Канарський зазначає, що інтернету немає в більшості жителів мікрорайону. Наразі попередили ДСНС та комунальні служби, щоб дістати тварину, яка від переляку перегризла кабель: "Тільки після звільнення собаки ми зможемо почати відновлювальні роботи. Приносимо свої вибачення за незручності", - написав Канарський.

Він акцентує, що проблема безпритульних тварин та злодіїв, які крадуть кришки люків та здають на металобрухт, зараз актуальна, як ніколи.

Нагадаємо, нещодавно у пастку у відкритом люку потрапив собака, якого визволили активісти разом з поліцією. Крім того, 11-річна дівчинка впала у люк , накритий матрацом і притрушений снігом. Поліція розпочала кримінальну справу за фактом службової недбалості. Комунальники відхрещуються від люка і не можуть визначитися, на чийому балансі люк.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев