Миколаївці спробують встановити рекорд до Дня Святого Миколая

Городяни масово заспівають колядку про покровителя міста та розважатимуться на святкових заходах

У День Святого Миколая відбудеться обласний молодіжний фестиваль "Миколаїв любить Миколая". Городян запрошують спробувати козацький кіліш та всіх разом встановити рекорд зі співів колядок. Про це розповідають організатори у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв

Захід проводитиметься на території Будинку торгівлі "Південний Буг". О 16:30 відкриється фестиваль і розважальні заходи з нагоди свята. Миколаївці зможуть спробувати козацький кушліш, взяти участь в іграх і ярмарку та подивитися виступи народних колективів. О 17:00 городяни спробують встановити національний рекорд України з наймасовішого виконання колядки про Святого Миколая "Ой, хто-хто Миколая любить". 

З 17:15  до 10:00 очікується відкриття резиденції Святого Миколая та "пряникових" будиночків, виступ ансамблю народних інструментів "Грай, музико", ансамблю народної пісні "Зорецвіт", народного оркестру "Південна рапсодія", танок "Козачок" та розіграші призів.

Також миколаївців запрошують на карнавал до Дня Святого Миколая.

Нагадаємо, що Миколаївська гімназія №2 приєднається до Всеукраїнської акції "Миколай про тебе не забуде", збираючи кошти та подарунки для дітей із зони АТО та маленьких пацієнтів онковідділення. Акція триває до 19 грудня.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев