Миколаївці сплетуть двометровий купальский вінок

Старовинні обряди на Івана Купала проведе верховний волхв

У цю суботу, 2 липня, миколаївців запрошують на свято Івана Купала, де всі зможуть поринути в атмосферу старовинних обрядів. Про це Depo.Миколаїв повідомили організатори.

Захід стартує о 17:00 на Алеї козацької слави у парку "Перемоги". У першій частині святкування виступатимуть артисти обласної філармонії: дует "СаНата" капели бандуристів "Україночка" (Наталія Усова та Олександр Тютюнників), фіналістка Всеукраїнського фестивалю сучасної та популярної музики "Червона Рута-2015" Тетяна Масельська, ансамбль української пісні Миколаївської обласної філармонії "Вільні козаки" (керівник Федір Сичов).

Також миколаївців зможуть приєднатися до плетіння двометрового купальського вінку: для його створення проведуть майстер-клас. Друга частина стартує о 18:30. На свято завітають німфи, лісовики, водяні. Для дітей влаштують ігри та забави з казковими героями і козаками.

У третій частині програми, яка розпочнеться о 19:30, очікується створення великого купальського вогнища. Старовинний обряд проведе верховний волхв Світовит Пашник, запрошений із Запоріжжя. Гостей свята також чекає святковий ярмарок, вогонь з небес у виконанні парашутистів.

Миколаївці сплетуть двометровий купальский вінок

Як дістатися до алеї козацької слави, дивіться тут:

Миколаївці сплетуть двометровий купальский вінок

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев