Миколаївці скаржаться на дорожників-бракоробів, які асфальтують тротуари на "відчепись"

Приватні підприємства порушують норми під час ремонту тротуарних доріжок: миколаївці вимагають пояснень

Миколаївці поскаржилися на бракоробів, які ремонтують тротуари не дотримуючись температурного режиму. Про це написав у "Фейсбуці" Евген Воловий, повідомляє Depo.Миколаїв. 

За його словами, дорожники ПП "Конкорд" порушують норми асфальтування доріг. Так, по вул. Лагерне поле, 5/2б робітники "порізали дорожню карту" на клапті з рваними краями, основа під асфальт мокра, а роботи проводилися за температури менше п'яти градусів темла. Крім того у дорожників відсутній необхідний каток та асфальтоукладач: "Впевнений, що і мінеральний порошок теж відсутній. Технагляд, я так вважаю, це ПП "Царюк", а значить технагляду немає", - додав Воловий.

Також зафіксовані порушення і з боку ще одних бракоробів - ПП "Піраміда", які ремонтували асфальтне покриття за адресою вул. 3 Лінія, 17: "Тупо лопатами в холод гарячий асфальт (сумнівної якості) розкидали по основі, без просочення та без необхідного ущільнення", - розповів він.

У зв'язку з вищезазначеним мешканці хочуть почути від представників влади, чому дорожники порушують всі вимоги та хто має їх контролювати.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев