Миколаївці пробилися у всеукраїнську "Лігу соціальних проектів"

Проект "Батарейка на брухт" представлять під час зйомки у Києві: у разі перемоги гроші спрямують на придбання контейнерів для небезпечних відходів

Соціальний проект миколаївців "Батарейка на брухт" відібрали для участі у відкритому заході - зйомці "Ліги соціальних проектів", яка відбудеться в Києві 5 листопада. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

"Ліга соціальних проектів" - це громадський всеукраїнський телевізійний проект, який дає можливість активним громадянам презентувати власні соціально спрямовані проекти, покликані поліпшити соціальний рівень життя українців. Ініціатива миколаївців зі створення мережі пунктів прийому відпрацьованих батарейок була відзначена і отримала підтримку.

Під час першого заходу 5 листопада десять учасників з різних куточків України представлять свої соціальні проекти глядачам. Кращий проект, який підтримає більшість глядачів, присутніх в залі, отримає загальну касу з зібраних квитків в розмірі 100%.

За словами організатора "Батарейки на брухт" Олени Дяченко, в разі перемоги гроші спрямують на придбання контейнерів для відпрацьованих батарейок. "Адже викинуті на смітник батарейки завдають величезної шкоди для навколишнього середовища. Вони містять отруйні речовини, які потрапляють в грунт і воду. Важкі метали, що знаходяться в батарейках, мають властивість накопичуватися в живих організмах, в тому числі і в організмі людини, і завдають суттєвого удару по здоров'ю", - нагадує Дяченко.

Під час зйомки першого відкритого заходу організатори "Батарейка на брухт" презентують свій проект перед трьома експертами і 300 глядачами, голоси яких і визначать переможця. Миколаївців запрошують взяти участь у зйомці та підтримати наших земляків, які виступають за чистоту рідного міста, поліпшення екологічної ситуації та збереження здоров'я людей. З питаннями щодо організації поїздки звертайтеся до співорганізатора проекту Олени Дяченко: 093 04 82 677.

Нагадаємо, що навесні під час проекту миколаївці зібрали 777 кг батарейок. Також акцію провели і восени.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев