Миколаївці перемогли у Національному турнірі з баскетболу для особливих дітей

Вихованці інтернату № 2 завоювали одразу два перших місця

З 26 листопада по 4 грудня 2016 року в 35 країнах Європи, в тому числі і в Україні, вже втринадцяте проходить Європейський баскетбольний тиждень. Про це Depo.Миколаїв повідомили у міськраді.

28-29 листопада у Миколаєві у спортивному комплексі "Надія" пройшов Національний турнір з баскетболу для дітей та молоді з відхиленнями у розумовому розвитку. Організаторами турніру виступили Національний директор Спеціальної Олімпіади в Україні Андрій Підварко та координатор Спеціальної Олімпіади в Україні в Миколаївській області Надія Фісенко.

Миколаївці перемогли у Національному турнірі з баскетболу для особливих дітей

У турнірі взяли участь 14 команд: 11 хлопчачих та 3 дівчачі з 10 областей України (Київської, Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Сумської, Полтавської, Миколаївської, Херсонської та Черкаської).

За підсумками ігор турніру переможцями стали: серед команд юнаків І місце вибороли миколаївці (інтернат № 2), ІІ місце Дніпро, а ІІІ місце дісталося Запоріжжю.

Серед команд дівчат перемогу також збобув Миколаїв (інтернат № 2), ІІ місце – м. Дніпро, а ІІІ місце посіли дивчата з Миколаєва ( інтернат № 3).

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев