Миколаївці не голосують за петиції: з більше 200 проголосували лише за 24

З поданих петицій: відхилені - 102, набрали достатню кількість голосів – 24, не набрали достатньої кількості – 133, на стадії підписання – 101

Протягом 2016 року до Миколаївської міської ради надійшло 360 електронних петицій, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

З поданих петицій: відхилені - 102, набрали достатню кількість голосів – 24, не набрали достатньої кількості голосів протягом відведеного терміну (не більше трьох місяців) та знаходяться на розгляді як колективні звернення у виконавчих органах Миколаївської міської ради – 133, на стадії підписання – 101 петиція.

Як правило, модерацію не проходять електронні петиції, що не відносяться до компетенції Миколаївської міської ради, або не відповідають Положенню про порядок подання та розгляду електронних петицій, затвердженому рішенням міської ради від 28.01.2016 № 2/7, а саме: не вказані необхідні дані про ініціатора електронної петиції (прізвище, ім’я, по батькові, поштова адреса).

Після набрання необхідної кількості голосів електронна петиція направлялася на розгляд постійної комісії міської ради, до повноважень якої належить порушене автором петиції питання.

9 червня 2016 року були внесені зміни до Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій. Відтепер після набрання петицією необхідної кількості підписів міський голова направляє її на розгляд виконавчого органу Миколаївської міської ради, до компетенції якого належить вирішення порушеного автором питання.

Результати розгляду електронних петицій постійними комісіями міської ради та інформація, яка надана виконавчими органами Миколаївської міської ради, оприлюднюються на офіційному сайті "Миколаївська міська рада" у розділі "Електронні петиції".

На даний час надані відповіді на 4 електронні петиції, 20 знаходяться на розгляді в постійних комісіях міської ради та виконавчих органах Миколаївської міської ради.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #горсовет