Миколаївський стадіон чекає масштабна реконструкція

У поточному році планується приступити до капітального ремонту адміністративного корпусу

Центральний стадіон міста Миколаєва чекає масштабна реконструкція. Про це повідомив директор комунального підприємства "Капітальне будівництво міста Миколаєва" Єгор Бєдаков, передає Depo.Миколаїв.

У поточному році планується приступити до капітального ремонту адміністративного корпусу. На даний момент підрядником, на замовлення КП "Капітальне будівництво міста Миколаєва", виконані роботи з будівництва двох комплектних трансформаторних підстанцій (КТП) потужністю 630 кВт. Один трансформатор резервний: "Щогли освітлення були споруджені ще в 2008 році, але при цьому не врахували їх велику потужність споживання, - зазначив Єгор Анатолійович. - Після спорудження КТП проблем з освітленням стадіону не буде. Незабаром ми здамо їх в експлуатацію, але пробний запуск вже відбувся, підстанції запитані за тимчасовими технічними умовами. Городяни могли бачити їх у роботі під час концерту гурту "Океан Ельзи".

Потужності КТП вистачить, щоб забезпечувати електроенергією всі об'єкти, які зараз тільки планується реалізувати в рамках масштабної реконструкції стадіону. Роботи з будівництва підстанцій зайняли 2,5 місяці.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев