Миколаївський "перегін" тепер сяє LED-"вогнями"

Одну з найнебезпечніших ділянок на пр. Богоявленському освітили 140 лапмпами

Вчора, 20 грудня, у Миколаєві запрацювало вуличне освітлення на одній з найнебезпечніших ділянок проспекту Богоявленського - "перегоні". Тепер вночі там видно, як удень, адже дорогу висвітлює 140 світильників з сучасними LED-лампами. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Оцінити те, як реалізували масштабний проект будівництва мережі вуличного освітлення на проспекті Богоявленському, між вулицями Маячної і Менделєєва, приїхали мер Олександр Сенкевич, його заступник Валентин Гайдаржи, депутат міськради Наталія Горбенко.

За словами мера, вартість будівельних робіт в фіналі склала 5 мільйонів 400 тисяч гривень, хоч спочатку за проектом вартість робіт становила 6 мільйонів 100 тисяч гривень. Координували роботу Департамент ЖКГ та управління капітального будівництва.

Миколаївський "перегін" тепер сяє LED-"вогнями"

Варто додати, що стовпи змонтовані таким чином, щоб можна було прокласти тролейбусну гілку в Корабельний район. Передбачається, що цей проект буде реалізований не пізніше 2018 року: "У наступному році буде розроблятися проектна документація для цього. Тролейбуси ми плануємо запустити в 2018 році", - сказав мер.

Сєнкевич також додав, що будівництво мережі вуличного освітлення - це наймасштабніший проект, де використовувалася інноваційна технологія світлодіодного підсвічування. Згодом цю мережу добудують: її протягнуть далі по Корабельному району, а також до Шірокобальского моста.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев