Миколаївський патрульний, що "погорів" на хабарі, оскаржував відсторонення від посади

Двоє поліцейських вимагали від миколаївця $300 за повернення документів на авто та отримали частину суми

Колегія апеляційного суду Миколаївщини розглянула скаргу адвоката патрульного поліцейського Дениса Фурзенка, якого відсторонили від посади після того, як він попався на отриманні хабара. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі суду.

Захисник хотів оскаржити ухвалу Центрального райсуду від 14 грудня, якою Фурзенка відсторонили від посади до 21 січня. За матеріалами справи патрульний 26 листопада на території Миколаївської міської лікарні №1 вимагав у громадянина В. неправомірну винагороду 300 доларів США за повернення вилученого свідоцтва про реєстрацію авто і того ж дня біля Центрального відділу поліції отримав частину вказаної суми. Зауважимо, що за справою проходить ще один патрульний. Разом вони вимагали 300 доларів.

Задля забезпечення кримінального провадження, слідчий військової прокуратури клопотав про відсторонення інспектора від посади, і суд першої інстанції його задовольнив. Колегія суддів апеляційного суду вказала, що Фурзенко обґрунтовано підозрюється у вчиненні тяжкого кримінального правопорушення, вчиненого ним з використанням наданої йому влади та службового становища. Крім того, з матеріалів провадження вбачається, що 29 листопада йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

Апеляційний суд зважив, що Фурзенко може знищити, сховати, спотворити або внести недостовірні дані до будь-яких документів, які мають значення для встановлення об'єктивної істини у кримінальному провадженні, а також наявність ризиків вчинення ним аналогічних злочинів, тому апеляцію відхилив, а судове рішення першої інстанції залишив без зміни.

Нагадаємо, що суд відправив під домашній арешт одного з миколаївських патрульних, що "погоріли" на хабарі. Другий правоохоронець сидітиме в СІЗО до 24 січня або має внести 120 тис. грн застави.

Після появи у суді під час розгляду справи інших патрульних, в поліції заявили, що вони приїхали "заспокоїти" колег. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев