Миколаївський маршрутник колесив до зупинки з сигаретою та кавою в руках

Пасажири скаржаться, що в салоні було повно диму, а водій виправдовувався, що курить "у віконце"

Сьогодні, 15 липня, миколаївці "застукали" водія за палінням та з "чашкою" кави у руках водія маршрутки №34, коли він виїжджав з кінцевої. Кермувальник запрошував пасажирів у сизий від диму салон. Про це написала Юлія Чепурко у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Жителька Миколаєва розповідає, що на кінцевій зупинці на вул. Казарського водій 34 запрошував у накурений салон пасажирів. При чому він продовжував палити. Потім з кавою у руках почав кермувати до іншого місця на зупинці. "Так, там лише кілька метрів, та все ж який хист до водіння мати треба!", - пише пасажирка.

Вона запропонувала зробити водієві фото "на пам'ять" із цигаркою. У відповідь чоловік викинув сигарету - звісно ж, не в урну. "Як палити у громадському місці - так ми сміливі, а як відповідати за свої вчинки, так відразу же "не треба". Поцікавилася в нього, чи знає він, що маршрутка, рівно як і зупинка - громадське місце і є заборона на паління в громадському місці. Він мені відповів, що він у віконце і то не вважається. Я заперечила, він вибачався. Тільки от смисл від того вибачення, якщо в салоні немає чим дихати?", - зазначає пасажирка.

Миколаївський маршрутник колесив до зупинки з сигаретою та кавою в руках

Слід додати, що за ст. 119 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Порушення правил користування засобами автомобільного транспорту та електротранспорту", куріння в автобусах, маршрутних таксі, тролейбусах або трамваях тягне за собою попередження або накладення штрафу від п'яти до двадцяти неоподатковуваних мінімумов доходів громадян.

Нагадаємо, що за кермом зловили чергового п'яного маршрутника.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев