Миколаївський біатлоніст Яровий їде перемагати на чемпіонат світу в Німеччину

У чемпіонаті візьмуть участь 135 кращих спортсменів із 25 країн світу, серед яких є і українці

Миколаївський біатлоніст, мастер спорту міжнародного класу Максим Яровий візьме участь у чемпіонаті світу, який пройде в Німеччині з 10 по 19 лютого. Про це у "Фейсбуці" написав народний депутат України Тарас Кремінь, повідомляє Depo.Миколаїв.

За його словами, у чемпіонаті візьмуть участь 135 кращих спортсменів із 25 країн світу серед них і представник Миколаївщини: "Найсильнішому біатлоністу планети 26-річному Максиму Яровому з наших Трихат, що на Миколаівщині, - золотих нагород на чемпіонаті світу у німецькому Фінстерау. Разом із ним буде ще один українець - 22-річний Ігор Рептюх із Чернігова, призер етапів кубків світу",- написав Кремінь.

Варто зазначити, що напередодні чемпіонату Максим Яровий назвав три причини, за якими він любить лижі, а саме: за швидкість, свободу та сніг. Наразі представник Максим Яровий лідирує в заліку Кубка світу з 90 балами, пише Рaralympic.org.

Раніше повідомлялося, що Національна паралімпійська збірна України з зимових видів спорту успішно розпочала етап Кубка світу з лижних гонок та біатлону. Золото здобув миколаївський спортсмен Максим Яровий.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев