Миколаївський автовокзал-"невидимку" контролюватиме замміністра інфрастуруктури

Діяльність нелегальної автостанції буде взята під пильну увагу Юрія Лавренюка і голови "Укртрансбезпеки" Михайла Ноняка

В "Укртрансбезпеці" пообіцяли не допустити відновлення роботи нелегальної автостанції по вулиці Прикордонній (Чигрина) перед проспектом Богоявленським (Жовтневим), де регулярно здійснювалася відправка автобусів за маршрутом "Миколаїв - Одеса", "Миколаїв - Коблево". Про це заявив в.о. директора департаменту державного контролю "Укртрансбезпеки" Олександр Гринюк, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на Центр журналістських розслідувань.

За його словами, діяльність нелегальної автостанції буде взята під пильну увагу заступника міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка і голови "Укртрансбезпеки" Михайла Ноняка.

"Так звана зупинка буде чітко під пильною увагою на рівні таких керівників як голова "Укратрансбезпеки" і заступника міністра", - сказав Олександр Гринюк. Якщо на даній зупинці буде здійснюється завантаження-вивантаження пасажирів з автобусів, що здійснюють міжміські та міжобласні перевезення, водії будуть оштрафовані.

 "Інспектор там не буде стояти, але як тільки у мене буде перший сигнал, що на це місце заїхала машина, одна, друга зупинилася, протягом дня я поставлю туди екіпаж Нацполіціі і співробітників "Укртрансбезпеки", які будуть стояти з ранку до вечора і складуть за кожну машину штрафи по 1700 грн", - сказав Александ Гринюк.

Він також додав, що в разі регулярного порушення перевізників, працівники "Укртрансбезпеки" будуть звертатися до замовника послуг, з вимогою розірвати договірні умови з перевізником на обслуговування цих маршрутів.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев