Миколаївський ансамбль став кращим колективос сезону програми "Фольк-music"

Колектив запросили до студії телепроекту, де він представив переможну пісню "Світить місяць"

Народний вокальний ансамбль "Вітовчани" Миколаївського міського палацу культури "Корабельний" став переможцем сезону 2016 програми "Фольк-music" Першого Національного каналу . Про це Depo.Миколаїв повідомили у міськраді.

Зазначається, що вже "Фольк-music" тричі була номінована на "Кращу музичну програму року" у Національному телерейтингу та визнана одним з кращих телевізійних форматів Європи (The Eurovision Creative Forum 2014 у Берліні):

"Шлях до перемоги народного вокального ансамблю "Вітовчани" був тернистим і розпочався ще у жовтні минулого року, коли ведуча проекту, народна артистка України Оксана Пекун завітала з творчим візитом до Миколаєва з метою знайомства з кращими фольклорними та народними вокальними колективами міста. Після чергового прослуховування та жорсткого відбору, колектив було запрошено на зйомки до студії телепроекту "Фольк-music", де він представив пісню "Світить місяць", - йдеться у повідомленні. І ось, після довгого очікування, колективу зателефонували та запросили на телеканал. 8 грудня відбулося урочисте нагородження колективу.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев