Миколаївським прокурорам, що відпустили драгдилерів, призначили службове розслідування

Перевірка стосуватиметься і справ виділення землі у Коблеве та втручання у діяльність у Березанському районі

За неодноразовими повідомленнями у ЗМІ, які набули широкого резонансу і поставили під сумнів правомірність дій окремих працівників Миколаївської місцевої прокуратури №1 в частині впливу на розпорядження земельними ділянками у с. Коблеве, втручання у господарську діяльність фермерів у Березанському районі, а також неефективності здійснення процесуального керівництва при розслідуванні злочину, пов'язаного з розповсюдженням синтетичних наркотиків, наказом прокурора області від 1 cерпня призначено службове розслідування. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Для проведення службового розслідування створено робочу комісію з дев'яти працівників апарату прокуратури області на чолі з першим заступником прокурора області Олександром Білоусом. Також у прокуратурі нагадають, що на офіційному сайті прокуратури Миколаївської області у рубріці "Таємна перевірка доброчесності" розміщені анкети доброчесності працівників органів прокуратури області.

У разі наявності інформації, яка свідчить про недостовірність одного або кількох тверджень, зазначених прокурором в анкеті доброчесності, будь-яка особа може надати її до управління внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури Генеральної прокуратури України одним з найбільш зручних способів: надіславши листа, звернення, повідомлення у паперовій формі за адресою: м. Київ, вул. Різницька, 13/15 (адресат – управління внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури) з поміткою "Перевірка доброчесності"; на електронну пошту: informator@gp.gov.ua; заповнивши форму на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, що трьох молодиків, які закидали Миколаїв рекламою синтетичних наркотиків, в також привезли їх та продавали в місті, прокуратура відпустила. Аргументували тим, що поліція надала недостатньо доказів.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев