Миколаївських учнів навчатимуть сортуванню сміття

У школах проводитимуть екоуроки: на сьогодні готують їхніх тренерів

Сьогодні, 8 грудня, у школі № 3 відбувся семінар для тренерів, які проводитимуть в загальноосвітніх установах міста екоуроки. Тренінг провела Євгенія Аратовська, представник громадської організації "Україна без сміття". Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Як зазначив проектний менеджер Агенції розвитку Миколаєва Роман Ханжин, такі екологічні уроки необхідні, щоб поміняти світогляд дітей, а також їх ставлення до сміття. Діти повинні знати, що переробка твердих побутових відходів - це не тільки потрібна і корисна для нашої планети справа, а й досить фінансово вигідне заняття, оскільки на цьому можна заробити.

Про все це розповідатимуть на екоуроках. Але для того, щоб такі освітні заходи провели успішно, необхідно якісно підготувати тренерів. Над цим і працювали сьогодні. Євгенія Аратовська детально розповіла, яким повинен бути план екологічного уроку, які знання повинні отримати діти. Наприклад, юним миколаївцям розкажуть, чому необхідно переробляти сміття, як його сортувати, як і скільки на цьому можна заробити. Крім того, на екоуроках діти дізнаються, яка екологічна ситуація в Україні, як в інших країнах поводяться з твердими побутовими відходами, чому там невигідно створювати полігони ТПВ.

За словами Романа Ханжина, у рамках цього освітнього проектах у миколаївських школах встановлять спеціальні контейнери для сміття. Їх використовуватимуть для збору двох фракцій ТПВ: паперу і пластика. Сьогодні миколаївським школам передали десять таких контейнерів.

Раніше повідомлялося, що чотири миколаївських школи перемогли в конкурсі з сортування відходів.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #мусор