Миколаївських пікетувальників під ОДА порівняли з "ЛДНРівцями"

Радикальні активісти зірвали конкурс на посаду заступника голови ОДА та почали з'ясовувати стосунки

Миколаївські активісти, які зірвали конкурс на посаду заступника голови ОДА з децентралізації, ні чим не кращі за так званих ополченців у 2014 році. Про це написав у "Фейсбуці" один з претендентів на посаду Валентин Бойко, повідомляє Depo.Миколаїв.

Нагадаємо, шо 21 червня мав відбутися конкурс на посаду заступника голови ОДА з децентралізації. Але його зірвали активісти, які вже з тиждень пікетують під ОДА, влаштувавши балаган і з'ясування стосунків.

Бойко зазначає, що спочатку підвищена активість до конкурсу серед громадськості приємно вразила, адже раніше вони не надто опікалися питаннями деценталізації. Але далі пікетувальники влаштували балаган: "Питання були незграбні, юридично малограмотні. Права ставити такі умови люди, що прийшли, не мали. Були від них і погрози на кшталт "вынесем вперед ногами".

Бойко зазначає, що перебирати на себе компетенцію влади не можна: Шкода, що наша радикально налаштована громадськість не розуміє, що сьогодні вона діяла так, як діяли т.з. ополченці ЛНР та ДНР в квітні-травні 2014 року. Є правила. Діяти треба відповідно до правил. Сьогодні була гра без правил. Мені дуже соромно за нашу владу, яка відмінила заплановані заслуховування".

Слід зазначити, що активісти суперечили самі собі. Спочатку вони вимагали, щоб претенденти на посаду вийшли до наметового містечка та представили свою програму. Але потім самі ж не захотіли слухати Бойка, який вийшов з ними поговорити: "Але все перетворювалось на базар через звинувачення саме миколаївських очильників у всіх гріхах, що існують в державі. Сказати, що чогось радикального домоглись люди з наметів, не можу. Просто така влада - без яєць", - пише Бойко.

Він все ж таки зазначає, що двоє з мітингувальників  - Роман Бойко та Володимир з Житомирщини - вислухали його. "На прощання дозволив собі дати пораду: ваше обурення подіями на Миколаївщині зрозуміти можна (я теж злий), але "разом з водою не виплескуйте дитину", - резюмує Бойко.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1036525963068783&set=gm.903384766456055&type=3&permPage=1

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1036525963068783&set=gm.903384766456055&type=3&permPage=1

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #боевики