Миколаївських комунальників оштрафували за порушення в ремонті каналізації

Водіїв не попередили про зміну напрямку руху та місце робіт не відгородили необхідною кількістю дорожних знаків

Під час нагляду за дорожнім рухом патрульні помітили факт порушення вимог правил, норм та стандартів у місті проведення робіт ремонту каналізаційної мережі на вулиці Космонавтів. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі патрульної поліції.

Так, підрядною організацією всупереч вимог ст. 12 Закону України "Про дорожній рух" не забезпечено безпеку учасників дорожнього руху в місті проведення робіт. Відсутні 20 необхідних тимчасових дорожніх знаків, передбачених погодженою схемою, водіїв не попередили про зміну напрямку руху, не визначили пріоритет на звуженій ділянці дороги, не показали напрямок об'їзду перешкоди.

Миколаївських комунальників оштрафували за порушення ремонту каналізації

Патрульні склали на відповідальну особу адмінматеріали за порушення, передбачені ч. 3 ст. 140 КУпАП та направлено припис на усунення недоліків. Щоб забезпечити безпеку дорожнього руху та попередити надзвичайні події до місця проведення робіт наблизили наряди патрульної поліції.

Миколаївських комунальників оштрафували за порушення ремонту каналізації

Нагадаємо, що на пр. Центральному водій напідпитку збив насмерть чотирьох дорожників, які наносили розмітку. Наразі "зебру", де сталася трагічна аварія, освітили.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев