Миколаївських чиновників піймали на "автобусних" махінаціях

Посадовці допускали до участі у конкурсах підприємців, які планували використовувати автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів

Співробітники Служби безпеки України викрили зловживання посадовців Миколаївської облдержадміністрації при організації пасажирських перевезень на міжміських і приміських автобусних маршрутах регіону. Про це Depo.Миколаїв повідомили у СБУ.

Правоохоронці встановили, що посадовці, у порушення вимог чинного законодавства, допускали до участі у конкурсах підприємців, які планували використовувати автобуси, переобладнані з вантажних транспортних засобів.

Співробітники спецслужби з'ясували, що під час проведення двох останніх конкурсів серед переможців були десять перевізників у автопарку яких частка перероблених автобусів складає майже сорок відсотків. Між тим, згідно із ст. 45 Закону України "Про автомобільний транспорт", таким перевізникам заборонено брати участь у конкурсах з перевезень пасажирів на маршрутах загального користування.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України. СБУ також ініціює додаткову перевірку облдержадміністрацією перевізників Миколаївщини для приведення галузі у відповідність до вимог чинного законодавства. Також зазначаэться, що згідно статистичних даних, протягом 2016 року на дорогах загального користування в Україні сталось 97 дорожньо-транспортних пригод за участі переобладнаних автобусів, в яких загинуло сім осіб та 225 отримали травми різного ступеню тяжкості.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #СБУ