Миколаївських чиновників, через яких місто втратило 1,3 млн, відсторонили

Посадовців підозрюють в службовій недбалості під час капремонту доріг у минулому році

Миколаївських чиновників, які підозрюються у службовій недбалості, через яку бюджет втратив 1,3 млн грн на ремонті доріг, відсторонили від посад. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі прокуратури області.

Апеляційний суд Миколаївської області підтримав позицію прокуратури та відсторонив від посад заступника директора Департаменту ЖКГ міськради та начальника управління з контролю за ремонтом, реконструкцією, будівництвом, газифікацією комунальних об'єктів та житла при вказаному департаменті, які підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Своїми ухвалами від 12 та 13 жовтня суд апеляційної інстанції скасував ухвали слідчого судді Центрального районного суду про відмову у задоволенні клопотань слідчого та ухвалив відсторонити їх від посад строком на 60 та 30 днів відповідно. 

Нагадаємо, що вказані особи підозрюються у неналежному виконанні своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки, під час проведення капітального ремонту доріг у Миколаєві у 2015 році. У результаті такої злочинної бездіяльності територіальній громаді спричинені матеріальні збитки на суму понад 1,3 млн грн. 

Зауважимо, що третім фігурантом справи є екс-директор Департаменту ЖКГ Олексій Коваленко.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев