Миколаївські заклади культури отримають власний автобус

Автобус коштуватиме 5 млн. грн і купується за кошти державної субвенції за співфінансуванням управління з питань культури та охорони культурної спадщини

Управління культури Миколаєва за кошти державної субвенції та міського бюджету придбає пасажирський автобус. Про це Depo.Миколаїв повідомили у міськраді.

Члени виконкому підтримали ініціативу управління з питань культури та охорони культурної спадщини про перерозподіл видатків на 2016 рік для придбання пасажирського автобуса. Автобус, вартість якого 5 млн. грн., купується за кошти державної субвенції, цю субвенцію можна отримати тільки в тому випадку, якщо міський бюджет здійснює співфінансування в розмірі 3 відсотки від вартості, тобто 150 тис. грн. Дану суму управління з питань культури та охорони культурної спадщини знайшло в своєму бюджеті.

Автобус передадуть на баланс міського палацу культури "Молодіжний", проте, як сказала начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Лілія Заворотня, користуватися ним зможуть всі міські заклади культури.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев