Миколаївські тепловики готові перекривати мости через борги по зарплатні

Працівники "Миколаївобтеплоенерго" не отримують гроші вже три місяці: боргів 7,9 млн грн

Борги на ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" продовжують накопичуватися. На сьогодні працівники не отримують зарплатню вже три місяці та готові вже перекривати обидва миколаївських мости. Про це йшлося під час засідання "бюджетної" комісії облради, повідомляє Depo.Миколаїв.

На сесії облради депутати мають розглянути питання про виділення з бюджету 6,9 млн грн, щоб погасити підтвердженні збитки. При цьому профспілка працівників ЖКГ, яку очолює Світлана Начінова, знов акцентує увагу на боргах по зарплатні. Працівники не отримають її вже три місяці. Накопичився борг у 7,9 млн грн. "Вони вийдуть на страйк і перекриють мости", - заявила Начінова. 

Крім повернення боргів, працівники вже вимагають звільнити очільника "Миколаївобтеплоенерго".

Нагадаємо, що на минулій сесії обради профспілка працівників ЖКГ залишилася незадоволеною, що депутати не хочуть виділяти гроші на повернення боргів за зарплатнею.

Крім того, за підприємством тягнеться черга з невстановлених лічильників. Прокуратура ж виявила, що тепловики разом з київською фірмою "нагріли" на лічильниках 3 млн грн.

Разом з тим, АМКУ зобов'язав "Миколаївоблтеплоенерго" розпломбувати лічильники, з якими вони "мухлювали" взимку.  Тепловики ж стверджували, що для регулювання тепла потрібно буде встановлювати додатковий прилад за 50 тис. грн.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев