Миколаївські танцюристи з вадами слуху підкорили міжнародний фестиваль

Колектив "Bezslov" посів перше місце на фестивалі "Золотий апельсин", приємно здивувавши публіку та журі

Нещодавно в Миколаєві з'явився новий танцювальний колектив за участю дітей з вадами слуху під назвою "Bezslov". Після місячної підготовки колектив відвідав Міжнародний фестиваль "Золотий апельсин" в Одесі, де посів перше місце. Про це Depo.Миколаїв повідомила хореограф Оксана Андрєєва.

Танцювальна композиція миколаївського колективу під пісню Джамали "1944" відразу здобула прихильність журі та її оцінили найвищим балом. Примітно, що журі не знало про вади слуху дітей - про це розповіли лише після виступу, - тому така новина шокувала оцінювачів конкурсу.

Миколаївські танцюристи з вадами слуху підкрорили міжнарожний фестиваль

Учасникам колективу "Bezslov" вручили дипломи, медалі та кубок за перше місце в номінації "Сучасна хореографія. Початківці". "Фестиваль залишив лише позитивні враження. Ми вдячні організаторам за надану можливість брати участь в конкурсі без благодійного внеску", - розповіли миколаївські хореографи.

Миколаївські танцюристи з вадами слуху підкрорили міжнарожний фестиваль

Сценічні костюми придбали за рахунок батьків учасників колективу, які також оплатили транспорт до Одеси, деякі віддали свої останні кошти, щоб їхні діти мали можливість відвідати цей фестиваль. Зараз танцювальний колектив "Bezslov" мріє відвідати ще не один фестиваль і тому буде вдячний за будь-яку фінансову підтримку. Контакти керівника колективу Оксани Андрєєвої: 096 868 47 07, 063 269 47 31.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев