Миколаївські правоохоронці встановили, де жертви купували смертельну оковиту

У проміжок часу з 21 по 24 вересня загинули троє чоловіків та двоє жінок, віком від 41-го до 52-х років, у тому числі дві подружні пари

Правоохоронці встановили місце, де було придбано горілку, ймовірно, внаслідок вживання якої настала смерть п’ятьох осіб, про це  Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

Триває розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за ознаками ч.1 ст.115 КК України "Умисне вбивство", призначено проведення відповідних експертиз.
Раніше повідомлялось про настання смерті двох людей, які, за попередніми даними, отруїлися алкоголем. З’ясовано, що за аналогічних причин могла настати смерть ще трьох громадян. 

Так, у проміжок часу з 21 по 24 вересня загинули троє чоловіків та двоє жінок, віком від 41-го до 52-х років, у тому числі дві подружні пари. 

Попередня причина смерті вказаних громадян – отруєння алкоголем. Для встановлення остаточної причини смерті призначено проведення судово-медичної та токсикологічної експертиз.

Наразі правоохоронцями встановлено місце придбання постраждалими алкогольної продукції. 

До Головного управління державної фіскальної служби в Миколаївській області направлені копії матеріалів кримінального провадження для проведення додаткової перевірки та прийняття відповідного рішення.

За вказаними фактами триває досудове розслідування кримінальних проваджень за ознаками ч.1 ст.115 КК України "Умисне вбивство", санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев