Миколаївські правоохоронці та військові начхали на жінку, яку пошматували собаки

Постраждала залишилась без руки на грані життя та смерті

На початку травня Тетяна Батєєва стала жертвою навіженої зграї диких псів, яких підгодовували у військовій частині. За довгі два місяці жінці довелося пережити ампутацію руки, численні переливання крові, хворобливі перев'язки і пластичні операції по закриттю ран. Але найгірше вже позаду, а на сьогоднішній день лікарі в один голос говорять про значне поліпшення загального стану пацієнтки, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Новости-Н".

Після стабілізації стану постраждала була переведена з ЛШМД, куди вона надійшла відразу ж після того, що сталося, в міську лікарню №3 (Дубки). Спочатку в гнійно-септичне відділення, де лікарі готували пацієнтку до закриття ран, а після в опікове відділення, фахівці якого і провели кілька пластик. З 30 червня Батєєва знаходиться в відділенні неврології, де проходить необхідні відновлювальні процедури.

Завідуюча відділенням Лідія Стахорської підтвердила стабільний стан пацієнтки зі значним поліпшенням. За її словами, дві з трьох небезпечних ран фактично зажили, в перев'язці потребує всього лише одна рана. Лікар зазначила, що перев'язка відбувається під контролем лікарів хірургічного відділення.

Крім того, постраждалу відвідує інструктор з лікувальної гімнастики, що допомагає виконувати всі відновлюючі вправи, а також масажист: "Катетер вже зняли, продовжуємо колоти внутрішньом'язові уколи, спрямовані на поліпшення провідності нервової тканини. Крім того, пацієнтка отримує комплекс вітамінів та інших препаратів - всі необхідні медикаменти надаються за рахунок відділення".

Незважаючи на той факт, що самостійно жінка ще вставати не може - занадто слабкі м'язи ніг - процес відновлення, за словами Лідії Стахорської, проходить досить добре. Зокрема, Тетяна вже може сідати, про що ще місяць тому не доводилося говорити. Лікар зазначила, що, можливо, через тиждень пацієнтка зможе нарешті опинитися вдома, в такому випадку контролювати стан її здоров'я буде вже сімейний лікар.

Чоловік постраждалої Юрій Батєєв підтвердив, що дружина відчуває себе значно краще. За його словами, за плечима жінки 14 операцій, хворобливі процедури, а на сьогоднішній день головним завданням є відновлення активності м'язів. Адже до сих пір донести ложку до рота Тетяна так і не може - ось уже третій місяць Юрій самостійно годує дружину. Так само як і обробляє рани, миє, розчісує і "хвостики плете2 - в загальному робить все те, що волею долі не може сьогодні робити його 54-річна дружина.

За словами Юрія, навіть сидіти для Тетяни - це величезна праця через невщухаючі запаморочення. Однак він упевнений, що все це лише тимчасові труднощі, а "ходити можна вже і вдома навчитися".

Розповів Батєєв і про спробу розібратися в трагедії, що сталася. Так, нещодавно чоловік приїхав поговорити зі слідчим відділення поліції Корабельного району, щоб з'ясувати, в якому стані знаходиться заява про напад собак. Однак, за його словами, протягом 45 хвилин очікування слідчий так і не спромігся вийти. Та ж байдужість зустріла Юрія і у військовій частині, куди він прийшов, щоб поспілкуватися з командиром, адже, як відомо, собаки, що пошматували жінку, були саме звідти.

Але незважаючи на дещицю оптимізму, без якого, мабуть, Тетяна не змогла б піти на відновлення (не секрет, що лікарі були налаштовані досить скептично), залишається невеликий, але важливий в наші дні нюанс. Хоча ліки і надаються безкоштовно відділенням лікарні, у сім'ї залишаються щоденні потреби. Як пам'ятають наші читачі, у подружжя є 7-річний син, який, до речі, більшу частину часу зараз проводить у ліжку матері, адже доглянути за ним сусідам не завжди представляється можливим. За словами Юрія, весь цей час, поки Тетяна знаходиться на лікуванні, він не працює - необхідно весь час доглядати за дружиною. А рідкісних підробітків ледь вистачає. Саме тому сім'я Батєєвих змушена звернутися до всіх небайдужих громадян з проханням надати матеріальну допомогу, це допоможе протриматися в перший час після виписки Тетяни з лікарні.

Небайдужі миколаївці можуть допомогти родині Батєєвих за наступними реквізитами:

АТ "УкрСиббанк": 2625 4010 0219 21 Юрій Батєєв (чоловік)

Дізнатися всі подробиці ви можете по телефону 066 472 80 10 (Юрій Батєєв)

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев