Миколаївські підприємства реалізували оптом товарів на 12,6 млрд грн

Основною складовою формування оптового товарообороту, як і в попередні роки, були непродовольчі товари, частка яких становила 89,1%

Головним управлінням статистики узагальнені підсумки діяльності сектору оптової торгівлі Миколаївської області у січні-червні 2016р. Упродовж 6 місяців п.р. цими підприємствами реалізовано товарів оптом на 12,6 млрд грн, передає Depo.Миколаїв

Основною складовою формування оптового товарообороту, як і в попередні роки, були непродовольчі товари, частка яких становила 89,1%, а обсяг продажу – 11,2 млрд.грн. У торгівлі непродовольчими товарами вагомими були обсяги торгівлі сільгосппродукцією, зокрема реалізація зернових культур склала 5,2 млрд.грн (46,2% загального обсягу реалізації непродовольчих товарів) та продаж насіння гірчиці, ріпаку і кользи, кунжуту, соняшника – 1,2 млрд.грн (11,1%).

З продовольчих товарів, яких продано на 1,4 млрд.грн, найбільш активно здійснювалася торгівля шоколадом та виробами кондитерськими цукровими; кавою; пивом, крім відходів пивоваріння; олією та жирами харчовими; продуктами молочними, маслом, сирами; цукром; м’ясом та м’ясними продуктами; водами мінеральними та напоями безалкогольними й соками фруктовими та овочевими.

В оптовій торгівлі області продовжує переважати продукція українських виробників – 85,7%, зокрема, частка вітчизняних продовольчих товарів склала 89%, непродовольчих – 85,2%.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев