Миколаївські патрульні посилять контроль за водіями, які нехтують пасками безпеки

Поліція визнає, що штраф 51 грн не лякає водіїв, тому обиратимуть інші методи впливу

Миколаївські патрульні посилять контроль водіїв, щоб вони були користувалися пасками безпеки. Про це розповів начальник управління патрульної поліції Миколаєва Максим Ахрамєєв на прес-конференції, присвяченій підсумкам роботи за перший рік, повідомляє Depo.Миколаїв.

Головний патрульний Миколаєва зазначає, що штраф 51 грн не лякає водіїв, які не користуються ременем безпеки. Тому вживатимуть інші заходи: "Завдання поставлене, будемо зупиняти, проводити профілактичні бесіди", - сказав Ахрамєєв.

Оскільки штрафи за таке порушення призначені невеликі, тому сподіваються, що декілька разів забравши час на профілактичну бесіду серед водіїв, їх все ж таки навчать пристібатися. "Досягнемо ми наступного: в нас буде менше ДТП з потерпілими, це дуже важливо і є основним показником превентевної діяльності патрульної поліції", - сказав Ахрамєєв.

Варто додати, що штраф 51 грн також призначений пішоходам-порушникам. Керівництво патрульної поліції зазначило, що великими показниками у цій "сфері" похвалитися не можуть, але за рік були складені протоколи близько на 70 пішоходів-порушників.

Раніше повідомлялося, що після смертельної ДТП з дорожниками миколаївські патрульні посилили контроль водіїв вночі.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев