Миколаївські митники зафіксували порушень майже на 7 млн грн

З початку року Центральним районним судом м. Миколаєва та Апеляційним судом Миколаївської області розглянуто 50 справ щодо митних правопорушень

З початку 2016 року управлінням боротьби з митними правопорушеннями заведено 109 справ про порушення митних правил на загальну суму 6,9 млн грн, у т.ч. по 74 справах вилучено валюту, продовольчі та промислові товари, сигарети, транспортні засоби тощо на загальну суму понад 4 млн гривень, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі митниці. 

З початку року Центральним районним судом м. Миколаєва та Апеляційним судом Миколаївської області розглянуто 50 справ щодо митних правопорушень на загальну суму 1,7 млн грн., з конфіскацією предметів правопорушень на загальну суму понад 1 млн. гривень. Безпосередньо Миколаївською митницею ДФС розглянуто 36 справ та застосовано адміністративних штрафів на загальну суму 4,6 млн гривень.

Протягом першого півріччя 2016 року Миколаївською митницею ДФС, за рахунок стягнення штрафів, перерахування валюти та коштів від реалізації конфіскованих товарів, до Державного бюджету України перераховано майже 2 млн. гривень.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #таможня