Миколаївські інструктори патрульних вчилися надавати першу допомогу

Наприкінці навчального курсу кожен інструктор склав іспит, на якому мав довести, що вміє безпомилково та зрозуміло викладати вивчений матеріал

Миколаївські інструктори патрульної поліції вчилися надавати невідкладну медичну допомогу в екстрених умовах, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі патрульної поліції. 

Нещодавно у Києві завершився тренінг з домедичної допомоги в екстрених умовах. І серед 35 патрульних з усієї України, участь в ньому взяли і троє миколаївських. П’ять днів інспекторів навчали сертифіковані медики-практики Всеукраїнської Федерації прикладних стрілецьких видів спорту.

“Їхня задача, як інструкторів, полягає в тому, щоб уміти не лише нейтралізувати небезпеку за допомогою вогнепальної зброї, а й надати допомогу тим, хто її потребує”, — пояснив президент Всеукраїнської Федерації прикладних стрілецьких видів спорту Сергій Львович.

Патрульні поліцейські практично завжди прибувають на виклики першими, зазвичай до приїзду швидкої, тому саме вони надають домедичну допомогу. А оскільки в патрульній поліції вже є сертифіковані інструктори з вогневої підготовки, вирішили навчити їх ще й надавати домедичну допомогу в екстрених умовах.

Навчальний курс пристосували до особливостей роботи патрульного поліцейського — роботи, в якій не буває класичних випадків, в якій постійно відбувається щось непередбачуване.

Охоронці порядку вже неодноразово проходили інтенсивні тренінги з надання медичної допомоги. Під час цього тренінгу інструктори вивчали поняття клінічної смерті та серцево-легеневої реанімації, випрацьовували алгоритми дії у випадках масових уражень, критичних кровотеч, гіпотермії в критичних ситуаціях, перев’язку ран, закономірності травм під час ДТП, навчались взаємодії зі швидкою допомогою та наданню невідкладної допомоги під час руху та в машині.

Щодня патрульні вивчали ці теми теоретично, а потім відпрацьовували їх на практиці. Наприкінці навчального курсу кожен інструктор склав іспит, на якому мав довести, що вміє безпомилково та зрозуміло викладати вивчений матеріал.
Тепер ці троє інструкторів зможуть доповнити та урізноманітнити тренування для особового складу в Миколаєві.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев