Миколаївські хлібороби зібрали перший мільйон тонн зерна

Кращими темпами проходить збір урожаю зернових в Снігурівському, Новоодеському, Очаківському та Вітовському районах

Хлібороби Миколаївщини внесли в загальнодержавний коровай перший мільйон тонн зерна нового врожаю. Середня урожайність ранніх зернових культур по області складає 30,3 ц/га, що на 1,4 ц/га більше ніж на відповідну дату минулого року, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Кращими темпами проходить збір урожаю зернових в Снігурівському, Новоодеському, Очаківському та Вітовському районах, де скошено і обмолочено 61-78 % площ.

Найвища урожайність зернових культур залишається в Врадіївському – 39,9 ц/га, Арбузинському – 38,7 ц/га та Первомайському – 37,3 ц/га районах.

Хлібороби Вітовського району намолотили 126,9 тис.тонн зерна ранніх зернових та зернобобових культур та наближаються до 100-тисячного показника хлібороби Новоодеського та Снігурівського районів.

Поряд з цим зібрано ріпак з площі 3,4 тис. га, намолочено 4,4 тис. тонн при урожайності 13,0 ц/га.

В цілому на збиральних роботах за останню добу працювало 2710 од. зернозбиральних комбайнів, при цьому добовий виробіток на 1 комбайн склав – 23 га.

На звільнених площах проводиться підготовка ґрунту для посіву озимих сільськогосподарських культур урожаю 2017 року, на цей час фактично підготовлено 162 тис. га.

Бажаємо хліборобам області, щоб нива щедро колосилася, здоров’я міцніло, а трудові успіхи примножувалися.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев