Миколаївські дорожники звітують про ліквідацію ямковості на шести напрямках

Роботи виконувались переважною більшістю на автодорогах територіального значення за допомогою струменевого методу та іншими сумішами

На автомобільних дорогах Миколаївської області тривають роботи з усунення дефектів покриття задля забезпечення безпечного руху транспорту, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі служби автодоріг Миколаївщини.

Так, за минулий тиждень, підрядними організаціями ліквідовано ямковості, площею 4436 квадратних метрів покриття.

Роботи виконувались переважною більшістю на автодорогах територіального значення за допомогою струменевого методу та іншими сумішами.

Так, ямковий ремонт виконувався на ділянках автомобільних доріг:

Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг,
Т-15-04 Первомайськ-Новоукраїнка,
Т-15-05 Снігурівка-Антонівка - /Р-47/,
Т-15-06 Т-15-06Миколаїв-Доманівка-Берізки,
Т-15-13 Нечаяне-Очаків,
О 150211 (Дніпропетровськ-Миколаїв)-Новоолександрівка.

Також протягом минулого тижня, дорожниками встановлено та замінено 48 дорожніх знаків, нанесено дорожню розмітку на 7-ми кілометрах автодоріг та майже 830 м² пішохідних переходів та напрямних острівців.

Окрім цього, шляховики протягом тижня виконували роботи з ручного та механічного покосу порослі, обрізання дерев та вирубки чагарників, прибирання сміття вздовж автошляхів.

Також здійснювались заходи з розчищення русла на автодорозі Т-15-04 Первомайськ-Новоукраїнка у Первомайському районі, ремонтувався понтонний міст на автодорозі О150901 Снігурівка-Тамарине-Безіменне у Снігурівському районі та виконувались роботи з ремонту труби на автодорозі Р-75 Контрольно - пропускний пункт "Тимкове"-Балта-Первомайськ-Доманівка-Олександрівка у Доманівському районі.

Роботи на автомобільних дорогах тривають і шляховикидокладають максимум зусиль, щобзабезпечитизручні та безпечніумовидорожньогоруху.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #дороги