Миколаївські депутати: Транспортна стратегія без грошей - це масаж дерев’яної ноги

У Миколаєві грошей на транспортну стратегію немає, однак депутати впевнені, що вона необхідна

Члени постійної комісій з питань транспорту впевнені, що необхідно знайти можливість фінансування та нарешті розробити транспортну стратегію міста. Про це стало відомо під час засідання комісії сьогодні, 25 січня, повідомляє Depo.Миколаїв.

Депутат Сергій Ісаков зазначив, що без грошей на нову стратегію інша робота марна: "Про це йшла мова протягом останнього квартал, сюди приїздили потенційні розробники - іноземні компанії, доповідали. Всі погодилися, що це треба робити, проте в бюджеті 3 мільйони немає. Все інше, що ми збираємося робити по програмі – це масаж дерев'яної ноги", - зазначив Сергій Ісаков.

Депутати впевнені, що про розвиток транспорту у Миколаєві можна говорити лише тоді, коли у місті підрахують потоки людей та автомобілів: "Тому що зараз купи 10-15 автобусів, але ніхто не скаже куди їх треба відправити", - зазначив Ісаков.

Раніше повідомлялося, що  активісти піддали критиці "чиновницьку" програму розвитку транспорту Миколаєва. Чиновники розробили програму за приципом "щось купити", проте не врахували необхідність оптимізації транспорту

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев