Миколаївські депутати розкритикували підготовку поліцейських

Народні обранці на "поліцейській" сесії засумнівалися в професіоналізмі правоохоронців

Сьогодні, 5 вересня, на "поліцейській" сесії Миколаївської міськради депутати "пройшлися" як по патрульним, так і по слідчим, що не розкривають злочини. Про це повідомляє Depo.Миколаїв

Депутати розкритикували поліцейських, зауважуючи, що патрульні не завжди складають протоколи та передають матеріали в райвідділи. Ростислав Філевський від "Самопомочі" заявив, що поліцейські не забезпечені освітою, довго складають протоколи. Нагадали і останній випадок з дебоширами у центрі Миколаєва. "Хто проводить і за якими критеріями відбір цих людей, які їздять на нових "Пріусах"?, - зауважив Філевський.

Він акцентував, що все пов'язувати з нестачею кадрів, зокрема серед слідчих, неможна: "Фінансування йде, а де результати можна побачити?", - нагадав депутат про фінансування програми "Правопорядок".

Депутату нагадали, що рішення про фінансування цієї програми ухвалили лише у липні. "Опоблоківці" також критикували поліцію. За словами, Володимира Євтушенка, вся реформа поліції - це самогубство. 

Правоохоронці ж знову пояснювали все нестачею кадрів та додали, що комісія з відбору була тільки створена. При цьому нові люди також не почнуть одразу працювати: на їхню підготовку піде три-шість місяців. Проте депутат Сергій Ісаков від "Самопомочі" зауважив, що за такий короткий термін неможливо підготувати професіональних слідчих. Варто додати, що саме до слідчих вимогою набору є юридична освіта.

Став на захист патрульних, які були задіяні в конфлікті з дебоширами, "нашекраївець" Олег Грипас. За його словами, якщо звільнювати всіх поліцейських, які "проходять перший бій", кадрів не буде. Його колега по фракії Юрій Гранатуров також зазначив, що дискредувати всю систему поліції через такі випадки неможна.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев