Миколаївські депутати не дали добро на розробку проекту для "відстійника" фур

Поки за містом немає логістичного центру, вантажівки "ночують" під вікнами житлових будинків

Миколаївські депутати не підтримали проект рішення, за яким давали перший поштовх для будівництва логістичного центру - "відстійника" фур. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

На сесії міськради вчора, 1 липня, мер запропонував внести до порядку денного питання про надання дозволу КП "Капітальне будівництво" зробити проект відведення ділянки для майбутнього логістичного центру для фур. Його мають розмістити на Баштанському шосе у другій Промзоні - це землі комунальної власності. Орієнтована площа - 50 тис. кв м, проте ще мали б зробити уточнення остаточних "цифр". 

Розгляд питання рекомендувала "архітектурна" депутатська комісія. Мер підкреслив, що питання гостре, оскільки наразі від фур страждають миколаївці, адже велоковаговики стоять у них під вікнами будинків. "Чому це важливо зробити так швидко? По-перше, слід розробити проект землеустрою, а потім проектно-кошторисну документацію, щоб зрозуміти, яку суму коштів треба закладати в бюджет міста при його перерозподілі цього року", - сказав Олександр Сєнкевич.

Але під час вже кволого голосування наприкінці сесії, після шести годин сесії, депутати не дали добро. Лише 25 депутатів проголосували "за", що недостатньо для ухвалення рішення.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев