Миколаївські чиновники ОДА "заробили" черговий штраф за порушення будівництва

Управління капбудівництва та підрядник ТОВ "Техметалсервіс" мають сплатити більше 350 тис. грн на двох

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області провело позапланову перевірку на об'єкті "Будівництво водопроводу у с. Тернувате Миколаївського району". Замовника та генпідрядника отрафували на "кругленьку" суму. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі ДАБІ.

Перевірку здійснили згідно з постановою слідчого поліції у рамках кримінального провадження. Встановили, що замовник будівництва, управлінням капітального будівництва Миколаївської ОДА, не забезпечив ведення технічного та авторського нагляду на об'єкті, відсутня виконавча документація. Також виявлені значні недоліки у виконанні будівельних робіт генпідрядником, ТОВ "Техметалсервіс".

На підставі виявлених порушень містобудівного законодавства замовника будівництва, посадову особу організації-замовника та генпідрядника оштрафували на загальну суму 354,1 тис. грн.

Нагадаємо, що чиновників, в тому числі керівника управління капітального будівництва Миколаївської ОДА, його заступника та ще трьох посадовців судитимуть за підозрою в привласненні та розтраті бюджетних коштів у сумі майже 5 млн грн при реконструкції системи водопостачання у Миколаївському та Снігурівському районах області.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев