Миколаївські чиновники "нагріли" 300 тис. грн на ремонті школи-інтернату

У черговій справі знов фігурує Управління капітального будівництва Миколаївської ОДА, яке здійснювало технагляд

Первомайською місцевою прокуратурою погоджено повідомлення про підозру підряднику та представнику замовника у привласненні бюджетних коштів на суму майже 300 тис. грн під час ремонту Лисогірської школи-інтернату. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі обласної прокуратури.

Так, 16 вересня службовій особі підрядника вручили письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст.366 КК України, за фактом заволодіння державними коштами у сумі майже 300 тис. грн. Справа стосується виконання робіт за договором з капітального ремонту будівлі навчального корпусу Лисогірської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Первомайського району Миколаївської області.

Під час досудового розслідування встановлено, що представник підрядника, будучи службовою особою, зловживання своїм службовим становищем, під час виконання робіт з капітального ремонту вищезазначеного навчального закладу завищив обсяги і вартість виконаних підрядних робіт на суму майже 300 тис. грн. При цьому офіційні документи підробили.

Представнику замовника (Управління капітального будівництва Миколаївської ОДА - ред.), який здійснював технічний нагляд за виконанням будівельних робіт на вказаному об'єкті, вручили письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.367 КК України за фактом вчинення службової недбалості, що спричинило за собою тяжкі наслідки. Наразі триває процедура обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Нагадаємо, що чиновники Миколаївської ОДА та облради "нагріли" 5 млн грн на реконструкції водогону. Проте начальник УКБ Павло Нуждов залишився на своїй посаді.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев