Миколаївські браконьєри наловили кефалі в нерест на 80 тис. грн штрафу

Одна незаконно добута особина кефалі -сінгіль, незалежно від її розміру, обійшлась любителям риболовлі в 595 гривень

Наказом Миколаїврибохорони від 13.08.2016 року № 36 встановлено заборону на видобуток азово-чорноморської кефалі в зоні контролю в період з 20 серпня по 10 вересня 2016 року, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі управління.

Проте, починаючи з 1 вересня, інспекторами затримано 4 правопорушників, які здійснювали незаконний видобуток водних біоресурсів, в результаті чого рибному господарству України було завдано значної шкоди. Його загальна сума склала 77877,00 гривень. Основну масу "видобутку" браконьєрів склала саме кефаль-сингіль.

Любителями незаконного лову кефалі не враховано ту обставину, що відповідно до "такси, за якою обчислюється розмір відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування водних біоресурсів" (постанова Кабінету Міністрів України від 21.11.2011 р № 1209) одна незаконно добута особина кефалі -сінгіль, незалежно від її розміру, коштує 595 гривень!

Майже всі правопорушники за результатами судового розгляду протоколів про адміністративне правопорушення можуть понести кримінальну відповідальність за ознаками ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України, оскільки сума збитку в кожному випадку є досить значною.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев