Миколаївська "Зоря" матиме змогу знову прийняти учать у новому тендері на на модернізацію ГТС

Після коригування технічних умов "Нафтогаз" оголосить новий тендер на модернізацію ГТС, в якому зможуть взяти участь українські машинобудівні підприємства

Миколаївське державне підприємство "Зоря" - "Машпроект" за новими умовами зможе знову прийняти участь у тендері від НАК "Нафтогаз України" на поставку обладнання для газотранспортної системи. Про це розповів народний депутат України Олег Медуниця під час засідання бюджетного комітету Верховної Ради вчора, 9 грудня, повідомляє Depo.Миколаїв.

З'ясувалося, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив - після коригування технічних умов "Нафтогаз" оголосить новий тендер на модернізацію ГТС, в якому зможуть прийняти участь українські машинобудівні підприємства

"Я сьогодні ставив Гройсману питання з приводу відміненого тендеру. Він сказав, що НАК "Нафтогаз" варто переглянути технічні потреби модернізації самої системи, і, можливо, почати будувати нові ГТС, а не ремонтувати старі. Таким чином, буде оголошено новий тендер, в якому "Зоря"-"Маршпроект" зможе прийняти участь", — сказав Медуниця.

У свою чергу голова облдержадміністрації Олексій Савченко вважає дії "Нафтогазу"взагалі незрозумілими: "Я не можу зрозуміти дії "Нафтогазу". То вони щось пропонують, то не пропонують. Чому так відбувається, я не знаю", - зазначив Савченко.

Нагадаэмо, що "Нафтогаз" не підписав угоду, за якою миколаївська "Зоря" мала виконати 30% робіт. У компанії зазначають, що інвестиції є недоцільними через проект "Турецький потік".

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #Заря