Миколаївська влада пообіцяла надати погорільцям з гуртожитку житло

Мер доручив соціальним службам міста оперативно надати погорільцям інше житло, забезпечити їх меблями, предметами першої необхідності

Сьогодні, 7 жовтня керівники міста та області, а також місцевих служб оглянули місце пожежі, яка трапилася вночі в гуртожитку по вулиці Георгія Гонгадзе (Комуни) Паризької, 26/2. Воно було передано в комунальну власність 3 місяці тому і зараз знаходиться на балансі ЖКП "Бриз", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради. 

Міський голова Олександр Сєнкевич подякував вогнеборців за оперативну роботу. Пожежа була загашена швидко, обгоріло тільки дві кімнати, панелі перекриття не прогоріли, кімнати на поверх вище абсолютно не постраждали.

Миколаївська влада пообіцяла надати погорільцям з гуртожитку житло - фото 1

Зараз працівники ЖКП "Бриз" виносять обгорілі речі з кімнат, після чого приступлять до зачистки стін і стелі від кіптяви. Електрики готують будівлю до підключення електрики, перевіряється кабель, пошкоджені ділянки мереж будуть замінені. Планується вже сьогодні заживити будівлю гуртожитку, щоб його мешканці могли повернутися в свої кімнати та розпочати провітрювати їх, відмивати.

Міський голова Олександр Сєнкевич виїжджав на місце НП вночі, і тоді всі мешканці, які потребують поселення, були розміщені в кімнатах для відселення. Голова обласної адміністрації Олексій Савченко запропонував всіх дітей, які проживали в кімнаті, що постраждала від пожежі, відправити в лікарню на обстеження. Зараз в лікарні тільки одна дитина  яка отримала опіки обличчя, ще двоє дітей у родичів. Крім того, в лікарні знаходиться тримісячна двійня, яка надихалася чадним газом.

Миколаївська влада пообіцяла надати погорільцям з гуртожитку житло - фото 2

Олександр Сєнкевич доручив соціальним службам міста оперативно надати погорільцям інше житло, забезпечити їх меблями, предметами першої необхідності, продуктами харчування.

Губернатор Олексій Савченко, оглянувши місце НП і поспілкувавшись з головним погорільцем, подякував усім працівникам за працю, побажав усім здоров'я, міцності духу, життєвої мудрості для прийняття того чи іншого рішення.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #пожар