Миколаївська влада планує використати 1 млн зекономлених коштів на дитячіий табір

На базі табору "Дельфін" хочуть побудувати корпус з усіма умовами для дітей з особливими потребами

Цього року за рахунок бюджету Миколаєва вже оздоровили майже 1500 дітей пільгових категорій. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Віце-мер Євген Шевченко і начальник міського управління з питань сім'ї, дітей та молоді Олег Соколик відвідали дитячий оздоровчий табір "Маяк" у Рибаківці, щоб подивитися, як проходить відпочинок хлопців і дівчат з Миколаєва, путівки яким придбали за рахунок коштів міського бюджету.

Оглянувши "Маяк", вони переконалися, що там діти відпочивають в хороших умовах, хлопцям в таборі зовсім не нудно, адже дозвілля їхнасичений і дуже різноманітний, а харчування - якісне і корисне. Шевченко повідомив, що у порівнянні з минулим роком оздоровили майже в три рази більше дітей. Торік - 570 дітей, а цього року планують майже 1700.

За його словами, у 2016 році на оздоровлення дітей в бюджеті Миколаєва було передбачено понад 6,5 млн грн. Завдяки використанню майданчика ProZorro вдалося заощадити близько 1 млн грн. Ці гроші планується направити на розвиток дитячого табору "Дельфін", який перебуває у міській комунальній власності. Там, крім іншого, побудують корпус з усіма умовами для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

У цьому році за рахунок коштів міського бюджету вже оздоровили 1459 дітей пільгових категорій. За словами Соколика, наступного року планують збільшити показники до 2000.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #дети