Миколаївська СБУ відправила мера боротись з наркосайтами в прокуратуру

Мер Миколаєва отримав відповідь, що в компетенцію СБУ не входить закриття наркосайтів

Миколаївське СБУ заявило, що закривати веб-сайт, де відкрито здійснюється торгівля наркотиками, не в їх компетенції. Таку відповідь на своє звернення отримав мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, передає Depo.Миколаїв.

Сєнкевич вважає не ефективними спроби боротися з рекламою наркотиків поки не буде закрито сайт: "Я звернувся до управління СБУ щодо цих написів і щодо закриття вище зазначених сайтів. Насправді, вважаю, що боротися з написами марно, поки сайт не можуть закрити. Зітрете один напис, впіймаєте одну людину, з'явиться ще десять. Треба закривати веб-сайт". 

В СБУ меру Миколаєва заявили, що це не в їх компетенції: "На жаль, нещодавно отримав відповідь від управління СБУ в Миколаївській області, що це не в їх компетентності.  Вони порадили мені звернутися до прокуратури. Буквально сьогодні ми  направили лист до прокуратури щодо припинення роботи цього веб сайту. Як тільки робота цього сайту буде припинена, тоді можно буде боротися і замальовувати ці написи". 

Сєнкевич вважає, що що на рівні  держави потрібно розробити механізми швидкого реагування та закриття веб-сайтів, щоб на це витрачались дні, а не місяці безрезультатної роботи. 

Раніше вже повідомлялось, що миколаївська СБУ не бачить нічого незаконного у роботі наркосайту "777". Крім того, Сєнкевич звернеться до провайдерів Миколаєва, щоб заблокувати наркосайт.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев