Миколаївська "Самопоміч" порадила голові фракції залишити сторінки газет

Сергію Ісакову, який запропонував розпустити виконком, рекомендують відділяти власну думку від позиції фракції

Після несподіваної пропозиції голови мерської фракції "Самопоміч" у міськраді Сергія Ісакова розпустити викокном, депутату порадили залишити шпальти ЗМІ та обговорювати у фракції власні ідеї. Відповідне звернення до Ісакова опублікували на сторінці миколаївської "Самопомочі" у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Зазначається, що фракція поважає право депутата на власну думку, проте радить Ісакову в коментарях та інтерв'ю ЗМІ вказувати, що це його особиста позиція, а не "Самопомочі". Також депутату рекомендували залишити сторінки газет та натякнули на його гру на руку "опоблоківцям":

"Віддаючи належне здібностям депутата Сергія Ісакова працювати в команді та на команду, його чудовому вмінню підтримувати власну фракцію в складних умовах, фракція "Об'єднання "Самопоміч" звертається до Сергія Ісакова з проханням залишити сторінки газет та екрани телевізорів та почати повідомляти фракцію про власні публічні ініціативи як депутата міської ради від політичної партії "Об'єднання "Самопоміч". Подібне обговорення власних ідей на фракції допоможе знайти необхідний консенсус та майбутню підтримку позицій Сергія Ісакова не тільки фракцією "Опозиційний блок", але і власною фракцією", - йдеться в повідомленні.

Миколаївська "Самопоміч" порадила голові фракції залишити сторінки газет

Нагадаємо, що саме від Ісакова надійшла пропозиція розпустити виконком. Також стало відомо, хто не голосував за це рішення.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #горсовет